Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: JACHRANKA Welcome To...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Serdecznie pozdrawiam wszystkie osoby udające się do Jachranki.<br><br>Życzę nie tylko pięknej obserwacyjnej pogody...<br><br>(intrygujące układy chmur na stronie<br>http://www.chmi.cz/meteo/sat/NOAA/prod/slouc/eu_s234.jpg<br>pozwalają żywić nadzieję, że jednak chwilami może być nieźle, mimo zimna i stosunkowo silnego wiatru)<br><br>...ale i bezpiecznego dojazdu na miejsce oraz szczęśliwego powrotu do domu z plecakami pełnymi wrażeń i akcesoriów (coś chyba trzeba wynieść z tej wycieczki, no nie?).<br><br>Niech boska Urania, zbereźny Eros i ten opój - Bacchus, będą z Wami wszystkimi i z duchem moim...<br><br>Do zobaczenia w sieci po imprezie!
Dziękujemy Ci El Capitano za te piękne życzenia i także życzymy Ci pomyślnych wiatrów (nie tylko po grochówce) oraz stopy wody pod kijem.  ;D ;D ;D

Lotar

Również dołączam się do pozdrowień EL. Życze Was wspaniałem pogody, wrażeń i ciekawych informacji, którymi jak sądzę się później z pozostałymi formułowiczami podzielicie.<br>Szczególnie pozdrawiam ekipę z Wrocka.
A ja nie tylko z Wrocka ale z całej Polski. Ludzie: nawet nie wiecie jak bardzo bym chciał jechać z Wami, nawet jakby było pochmurno...  :'(

Janusz_P.

Chcieć to znaczy móc, widocznie aż tak Ci nie zależy jak piszesz Wink
Wrocław pozdrawia wszystkich  Wink  Jedziemy ale w bardzo okrojonym składzie . Do zobaczenia jutro ok 21-wszej . Piotr Z.
Witam<br><br>Hee a ja jadę ;D i już się nie mogę doczekać kiedy wskocze do swojego "mochoda" i ruszę na Jachrankę ;D<br>Szkoda tylko że sa tacy, którzy nie moga jechać :'(<br>Ale Panowie głowa do góry! następnym razem sie spotkamy Big Grin<br><br>Pozdrówko
Piotr a mieliśmy być o 19  Smile. <br><br>Lotar kiedy wpadniesz do Wrocławia?
Jak zdążymy wcześniej Oskarze to będzie niespodzianka i Aga otrzyma obiecanego buziaka  Tongue Big Grin<br>Piotr Z.
No nieźle się to zapowiada!
Stron: 1 2 3