Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Do tych co w Jachrance
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może ktoś to przeczyta i wam doniesie<br><br>ICM prognozuje dziurę w zachmurzenie około północy więc bądżcie czujni, zwarci i gotowi. No i proszę wypić moje zdrowie:-).<br><br>

crocodile

Mirku;<br>nie rób płonnych nadziei.  POgoda w Warszawie to istny syf.  Nie wiem jaki cud musiałby nastąpić, żeby coś dało się zobaczyć.
Crokodylu ty gadzie małej wiary jak ostatnio jechałem do Jachranki na III warsztaty teleskopy.pl to padał deszcz jak dojechaliśmy to się zrobiło niebo. Trzeba wierzyć.

Jacek44

Witam Wszystkich!  Z przyczyn niezależnch, nie mogę pojawić się w Jachrance. Informuję więc zainteresowanych o trzech wolnych miejscach noclegowych  z soboty na niedzielę.<br>Przepraszam organizatorów, życzą czystego nieba,  <br>  Pozdrawiam  Jacek.

crocodile

Właśnie wyszło słońce.  Przerwę w chmurach określiłbym na może 10-cio minutową.  <br>Życzę im  jaknajlepszej pogody.  Mi niestety coś wypadło i musze w pośpiechu spakować walizkę.  

Jacek44

Po ostatniej informacji Krokodyla, trochę mniej mi żal, że nie będę w Jachrance ( ta pogoda i zdrowie ), chociaz nie ukrywam,że jednym z powodów, dla których tam chciałem być, był właśnie VIXEN  Krokodyla,ale widzę że ich obu nie będzie. Przyjemnego pobytu Wszystkim  <br>  Jacek.

crocodile

tak wyeszło.  Mam o 18:00 samolot, ale gdyby pogoda była Ok to i tak bym się wybrał do Jachranki na tę poprzednią noc.  Niestety koledzy z Jachranki dali znać, że nie ma po co.  <br>Są jeszcze wrsztaty teleskopy.pl

Jacek44

Weż  Smilelornetkę, chmury będziesz miał pod spodem! Smile<br>Przyjemnego lotu!
Oj ludziska małej wiary. Waldek i ja uwierzyliśmy, że będzie pogoda choć na 2-3 godziny. Udaliśmy się więc na parę godzin do Jachranki na spęd. Wprawdzie wiał nieprzyjemny wiatr, a seeing był taki se to jednak parę godzin można było niebo podziwiać.

Piotrek

HEHE zazdroszcze wszystkim tym którzy sa w Jachrance .Bardzo chciał bym tam byc .Rzycze im jak najlepszej pogody i szczesliwego powrotu ,zeby podzielili sie z nami wrazeniami jakie tam doznali no i moze zdjecia jake wykonali wlepia na forum .Pozdrowinia Piotrek Smile