Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Zdjęcia z pokazów dla dzieciaków u Salezjanów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Trochę zdjęć jak się dzieciaki edukują<br><br>[Obrazek: Salezjanie1.jpg]<br><br>[Obrazek: Salezjanie2.jpg]<br><br>[Obrazek: Salezjanie3.jpg]<br><br>[Obrazek: Salezjanie4.jpg]<br>
Kurcze Mirek - co by nie powiedzieć o Tobie , robisz dobrą robote !!
podziwiam Cię, że Ci się poprostu chce<br>pozdrawiam,<br>Bartosz
Z tego co wiem to nie tylko mi się chce chłopaki z trójmiasta też robią takie akcje.<br><br>
Daliście dobry przykład , musimy we Wrocławiu też coś takiego zorganizować . Pozdrawiam Piotr Z.

Andrzej

Właśnie tak rodzi się następne pokolenie astromaniaków. Kiedyś będzie ono żonate (ew. zamężne) zapracowane... Oraz będzie zarywać noce na astroobserwacjach Tongue Tongue <br>Biedne dzieci, Mirek-że też nie masz sercaSmile Wink...<br>P.s. Poza tym moje gratulacje-kolejka do LX200 świadczy o wielkim wzięciu imprezy!<br>Pozdr.
Wiesz Andrzeju dzieciaki to jest chyba najwdzięczniejszy materiał do edukowania. Pokaz z powodów niesprzyjającej pogody był odkładany dwa razy. Udało się za trzecim. Naraziliśmy sie tylko z lekka miejscowemu proboszczowi bo o 19.00 była droga krzyżowa dla młodzieży i jeden gościu powiedział, że nie przyjdzie bo idzie do Salezjanów na pokazy Jowisza i Saturna:-)
To uważajcie! Jeden Giordano też tak robił i mu się gorąco zrobiło...   Wink

dziadek

Mirku..<br>moje szczere gratulacje, brawo. Pokazałeś co potrafisz zwracam honor.<br> andrzej z opola
Piotrko, chyba już nie te czasy  ;D Wink.
Stron: 1 2