Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Wyprawa do Planetarium w Potarzycy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drogie Koleżanki i Koledzy<br><br>Rozmawiałem dzisiaj z Panem Andrzejem Owczarkiem z Gimnazjum w Potarzycy. Kontaktuję się z nim już jakiś czas i on serdecznie zaprasza do planetarium, które zbudował . Uzgodniłem z nim wstępnie, że można by go odwiedzić w jakąś sobotę. Dla mieszkańców Poznania, Leszna to wyprawa na ok 70km. Oczywiście gdyby byli chętni z innych rejonów Polski to takze nie ma sprawy. Ja w każdym bądź razie w jakąś sobotę ładuję dzieciaki do samochodu i jadę do Pana Andrzeja.<br>Więcej szczegółów o planetarium na stronie<br><br>http://republika.pl/planpota/
Mirku ty chyba masz niespożyte siły w temacie astro: pokazy wycieczki, spotkania.<br>Pozazdrościć,<br>Bartosz Big Grin
Ja jak zawsze bardzo chętnie sie zapisze  ;D<br>Pzdr
Szkoda że to jednak kawałek od Wrocławia  Sad
Mirek ma najwyraźniej dużo wolnego czasu do wykorzystania w temacie astro. I tego pozazdrościć.<br><br>W dzień zajmuje się propagowaniem obserwacji a w nocy obserwacją.  ;D ;D ;D
To nie prawda czasu mi brakuje, koledzy od degustacji winiarskich to już mnie chyba skreślili. No i nie przesadzajmy taka wycieczka sobotnia do planetarium to zamiast leżeć brzuchem do góry. Życie jest krótkie, czas ucieka, a jeszcze jest tyle do zrobienia i zobaczenia.<br><br>
To przecież to tylko 30 km ode mnie! I ja o tym nie wiedziałem. Brawa dla Pana Andrzeja. Z chęcią odwiedzę to planetarium.
W internecie moc drzemie.<br>