Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Zaćmienie Słońca 20.03.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
No to wrzucam pierwsze fotę z zaćmienia ,plus mały bonus w postaci gifa-waga-7.5MB

[Obrazek: slonce_samolot_zps3xesyrgi.gif]
Powoli zaczynam ogarniać temat,więc więc wrzucam kolejne
To jeszcze mała składanka i  jedna klatka z animacji. Końcówka u mnie była już niestety w chmurach.
Na wyspach miałeś widowisko jeszcze bardziej pasjonujące, bo bliżej pasa pełnego zaćmienia. Gdy to piszę, zauważyłem że pokazałeś przelot samolotu; super, miałeś fart!  Smile
(20.03.15, 15:03)Patrix link napisał(a): [ -> ]Powoli zaczynam ogarniać temat(...)

Właśnie powoli też zacząłem ogarniać temat. Razie jeden składak w 2 wersjach, choć do koloru to nie mam przekonania.
Na animację z samolotem moje Panie powiedziały tylko "WOW", a ja w pełni podzielam.
Patrix , fajnie z tym samolotem wyszło , ja miałem przelatujące ptaki ale za nim wyczyściłem matrycę już było po ptokach Wink

(20.03.15, 22:36)astrokosmo link napisał(a): [ -> ]Patrix , fajnie z tym samolotem wyszło , ja miałem przelatujące ptaki ale za nim wyczyściłem matrycę już było po ptokach Wink

warpal fajne zaćmienia tylko wyczyść matrycę bo masz straszną kaszę na słońcu Wink
(20.03.15, 22:38)astrokosmo link napisał(a): [ -> ]warpal fajne zaćmienia tylko wyczyść matrycę bo masz straszną kaszę na słońcu Wink

Słońce to w ogóle "kaszana"  ;D

A teraz "zaćmienie" AR2303:
[Obrazek: 3cc27ea3-8417-431c-9a96-41d4c1c70e89.gif]
Panowie świetny materiał, gratuluję i dodaję swoje 3 grosze.

https://www.youtube.com/embed/G789nxFaGfM

Pozdrawiam

(20.03.15, 23:10)warpal link napisał(a): [ -> ]A teraz "zaćmienie" AR2303:

Piękne  :Smile
Stron: 1 2 3