Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Show Band
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako że kilka osób z tego forum pytało o Show Band, to pozwolę sobie zaśmiecić wątek jednym linkiem:

http://gadrecords.pl/katalog/show-band-punkt-styku
GAD,  który z tych trzech panów na zdjęciu to Anatol Wojdyna? Czy wszyscy jeszcze żyją i jak wpadłeś na ich trop i taśmy? Odnaleźć i ocalić od zapomnienia zespół, który w internecie nie istnieje to spory sukces.
Anatol Wojdyna to ten najwyższy, z bujną czupryną (którą zresztą posiada do dziś). Jan Mazurek mieszka w Szwecji, a Maciej Głuszkiewicz gdzieś krąży po Europie i nie można go zlokalizować, choć znamy już na pamięć brzmienie jego poczty głosowej.

O istnieniu materiału wiedzieliśmy już spory czas temu, znaleźliśmy go przypadkiem, szukając zupełnie innych nagrań - ale nie słuchaliśmy. Potem, gdy sprawdzaliśmy ten temat z "07 zgłoś się", metodą prób i błędów doszliśmy do informacji, że to właśnie Show Band. Przesłuchaliśmy wtedy całość i wiedzieliśmy, że trzeba to wydać.
Dzisiaj w "trójce" był wywiad z Anatolem Wojdyną. Jak sam twierdzi płyta "Punkt styku" jest dla niego ogromnym zaskoczeniem i nie może uwierzyć, że ktoś po czterdziestu latach dotarł do tych nagrań, które nigdy nigdzie nie były publikowane. Toż to szok Smile GAD naprawdę wykopałeś perełkę.