Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Druga płyta z muzyką z SONDY - "Sonda2. Muzyka z programu TV"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zakładam nowy wątek, aby nam się nie mieszały dyskusje o wydanej już płycie ("SONDA. Muzyka z programu telewizyjnego.") z planowaną, na razie wstępnie, drugą płytą z muzyką z SONDY.
Panowie jako że temat krąży
Pytanie jest proste
Czy robimy jakiś ranking na ewentualną płytę nr 2 z muzyką jaka wystąpiła w SONDZIE ?
Jakiś czas temu dałem propozycję  Panu Michałowi z Gadrecords aby druga płyta z muzyką Sondy była poświęcona tym razem Polskim
wykonawcom takim jak :
Władysław Komendarek, Mikołaj Hertel, Krzysztof Duda, zespól Omni, Andrzej Korzyński, zespól Omni, Marek Biliński i Kombi
(Chodzi tylko o utwory wykorzystane w Sondzie)
bobobobo już pisał swoje typy, Marcin (via e-mail) również. Piszcie, każdy weźmiemy pod uwagę, choć np. z takim Tangerine Dream z wiadomych względów będzie trudniej pod względem finansowym i formalnym. Nie wiem tylko czy tutaj, czy w temacie o płycie lepiej.
(08.02.14, 10:52)gadrecords link napisał(a): [ -> ]Pracujemy nad Vol. 2 "Sondy". Za wcześnie, żeby mówić o szczegółach (też bieżące wydawnictwa trochę nas absorbują), ale na chwilę obecną są dwie koncepcje i powoli przekonujemy się do tej bardziej mozaikowej i bogatszej - choć wciąż podzielonej na dwie części, podobnie jak pierwsza część. Tylko jeśli nie "niebo" i "ziemia" to co? Smile

"Ogień i woda"? Smile

To moja propozycja. Jak widziałem w wątku o obecnej płycie to pojawiły się jeszcze dwie: "nauka i science-fiction" firanki13 i "Technika i natura" propozycji Axel677.
Ja nie wiem o co chodziło z tym "Niebo i Ziemia". Kryteria, którymi kierowałeś się przypisując utwory do pierwszej bądź drugiej grupy są dla mnie całkowicie niezrozumiałe.

Jeżeli już koniecznie musisz mieć dwie części, to najlepiej będzie "Część A" i "Część B".
Biliński, po co Biliński? Te dwa jego utwory, o których wiemy że były w Sondzie, można dostać w każdym kiosku.
Tak samo z Tangerine Dream - po co wydawać coś, co było już 100 razy wydane???
W dużym uproszczeniu w pierwszej części króluje elektronika, w drugiej więcej jest żywych instrumentów. Ale to jest sprawa drugorzędna wobec najważniejszego, czyli samej zawartości krążka.
Co do propozycji konkretnych utworów na vol.2 to nie mam typów natomiast tak jak już pisałem wcześniej widziałbym na vol.2 (a raczej słyszał Smile) głosy z samego programu. Zatem proponuję intro otwierające płytę w wykonaniu M.Gajewskiego a na zakończenie płyty jako klamrę spinającą całość proponuję klimatyczny i nastrojowy Epilog z forumowej składanki z cytatem A.Kurka i Z.Kamińskiego "Kiedyś to były programy..."
(08.02.14, 17:59)Radek68 link napisał(a):"Ogień i woda"? Smile.
"Zdzisław i Andrzej" Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9