Astronomia Amatorska - astro4u.net

Pełna wersja: Racibórz Brzezie tragiczny zakręt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam;
jestem nowy na forum - Witajcie!
Parę dni temu jechałem przez Racibórz od strony Brzezia i pomyślałem,że sfilmuje ów pechowy zakręt i wrzucę do sieci dla tych ,którzy nigdy nie mieli do czynienia z tym felernym miejscem, nie ma chyba roku żeby tam ktoś nie zginął!!!
Plik jest w formacie mp4 i zajmuje jakieś 120 mb, podkład muzyczny M.Hertel -  Ogród Aniołów
Jest to ostatni zakręt przed tabliczką Brzezie, zwróćcie uwagę jak auto przede mną hamuje.

http://www.youtube.com/watch?v=1N8QDAHpB...e=youtu.be

z poważaniem

Tomek
Czy ja dobrze widzę, czy Sendspace każe sobie płacić za ściągnięcie tego pliku (bo serwer niby zajęty)? YouTube przestało działać? Smile
Witamy na forum.
Co do zakrętu, to tylko kilkaset metrów, a Tobie wyszedł film 120 MB?! Co ty, całą trasę do Wrocławia nakręciłeś? Wink
Jak skrócisz i wrzucisz na youtuba to oglądniemy... (choć osobiście znam to na pamięć i mogę tam jechać z zamkniętymi oczami)...
Szkoda mi 2 zł + VAT z powodu bezmyślności lub niewiedzy wysyłającego.
Po pierwsze takie rzeczy wstawia się na darmowym youtube a nie na płatnym serwerze, który udaje, że wszystkie sloty są zajęte, by wymusić smsa.
Po drugie - zanim cokolwiek się wrzuca można wcześniej skompresować lepszym kodekiem a nie wrzucać plik prosto z aparatu czy kamery, który zwykle bywa bardzo dużych rozmiarów. Polecam banalny w osbłudze Freemake Video Converter.
Po trzecie - są całkowicie darmowe serwery na takie pliki.

Jednym słowem - robota do całkowitej poprawki.
film wrzucony na youtube ;D
pozdrawiam
Teraz to rozumiem Smile.
Dobrze na tym nagraniu widać, jak droga jest zdradliwa, jak prowadzi w dół i jak - przy dużej prędkości - mogło dojść do wypadku.
Dzięki za filmik!
Dzięki za filmik
Witamy na forum!

Dzięki za filmik i uzmysłowienie.

(23.02.13, 14:54)leebruce link napisał(a):[...]Jest to ostatni zakręt przed tabliczką Brzezie, zwróćcie uwagę jak auto przede mną hamuje.
Hmm... Nie zdawałem sobie sprawy. Jak dla mnie to zwykłe zakręty, nic nadzwyczajnego. W mojej okolicy są zakręty bardziej nienormatywne i zdradliwe. Nie wiem. Może do swoich (zakrętów) jestem bardziej przyzwyczajony i przez to bardziej wyczulony...
Są zakręty, które mają w sobie coś niebezpiecznego i najgorsze, że nikt z tym nic nie robi. U mnie, w mojej mieścinie jest bardzo zdradliwy zakręt - wyjazd z ronda, prędkość 40 km/h i za rondem zakręt w lewo. Z tego zakrętu wyrzuca, bo jezdnia ma zły profil, wystarczy tylko opad deszczu. Sam zostałem tam doświadczony - na tym zakręcie, jadąc z drugiej strony wyleciało babsko prosto na mnie, bo nie wyhamowała i wpadła w poślizg. Jej Seicento miało spore wgniecenie i pęknięta chłodnicę, u mnie w Nissanie tylko poszedł reflektor i zderzak.

Przed Raciborzem z tego filmiku też widać, że zakręt ma zły profil. Do tego plama oleju i tak skończyła się Sonda Sad.
Darek, z tym olejem to trochę nie ten tego.
Stron: 1 2