Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygaszacz ekranu SONDA
Dodam tylko, że rekonstrukcje animacji są autorstwa bobobobo, natomiast rekonstrukcja logo jest moim dziełem. Efekt końcowy jest bardzo realistyczny, ale takie parametry jak chociażby kolorystyka, muszą być zdefiniowane wcześniej. W wygaszaczu bobobobo wiele parametrów można dowolnie definiować. Cóż, dwa różne podejścia do problemu, więc i efekt końcowy trochę odmienny.
Odpowiedz
Genialna robota, szkoda że nie używam wygaszacza Wink Może zacznę.
oko sowy słucha śniegu życie umyka
Odpowiedz
Poprawiłem jeszcze płynność animacji dodając więcej klatek kluczowych. Efekt można obejrzeć po ściągnięciu pliku stąd.
Odpowiedz
Niestety u mnie też wyświetla się kursywą (we wszystkich playerach).
Z tego co pobieżnie sprawdziłem dzieje się tak zapewne dlatego, że nie mam w systemie kodeka CSCD CamStudio Screen Codec.
Harrison Bergeron
Odpowiedz
Kodek jest na licencji GNU a można go pobrać stąd.
Tylko że u mnie ten kodek jest zainstalowany, a niektóre playery też odtwarzają ze skosa.
Odpowiedz
Niestety nie działa link http://depositfiles.com/files/ezudcwx4i, pod którym zamieszczony był wygaszacz autorstwa bobobobo. Czy jest gdzieś jeszcze dostępny ten plik (np. na chomiku)?
Odpowiedz
(21.11.12, 12:37)Jagos65 link napisał(a): Niestety nie działa link http://depositfiles.com/files/ezudcwx4i, pod którym zamieszczony był wygaszacz autorstwa bobobobo. Czy jest gdzieś jeszcze dostępny ten plik (np. na chomiku)?

Faktycznie link nie działa.
Ale jest do pobrania  tutaj
Plik ma 1,3 MB, więc pobranie nie jest za free, dlatego jest też dostępny sam wygaszacz, bez obrazków jako sonda.scr i jest on tutaj.
Odpowiedz
Dodałem wygaszacz jako załącznik do postu otwierającego ten wątek.
Odpowiedz
(22.11.12, 06:28)bobobobo link napisał(a): Dodałem wygaszacz jako załącznik do postu otwierającego ten wątek.

O faktycznie, od kilku tygodni można na forum dodawać załączniki większe od 400 KB (teraz max. 1024 KB) i umieszczenie wygaszacza jako załącznika to dobry pomysł!

Smile
Odpowiedz
Bobobobo dzięki za umieszczenie wygaszacza w załączniku. Z tymi załącznikami to świetny pomysł. Przynajmniej wszystkie materiały będą na jednym serwerze i nie powinny znikać po jakimś czasie  Smile.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości