Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.tk.pl ....
No to mamy admina Smile

co do strony Pana To nie pamiętam jak ale wygasniecie jego rejestracji jakos mogło sie konczyć teraz choć to mozna sprawdzic.
Odpowiedz
(23.09.09, 12:25)Radek68 link napisał(a): A to wyżej oznaczało, że mogę pomóc - o zostawaniu administratorem nie ma mowy. O cieszeniu się z takiej funkcji raczej też - wiem coś o tym Wink

Noooo stary, było się nie przyznawać że już coś na tym działałeś Wink Ja o jomli słyszę drugi raz w życiu... Pierwszy raz chyba też na tym forum. Myślę że wspólnie z Alferkiem coś wymyślicie. Może administratorzy (osoby zarządzające jomlą) byliby zainteresowani takim serwisem społecznościowym Sondy?! Mogło by to być połączenie starej strony, forum, informacji z Wiki a nawet czegoś tam jeszcze...

--
Piotr
Odpowiedz
Jako osobnik, który był nie dalej jak 8 godzin temu odpytywany na komendzie na okoliczność naruszenia ustawy o prawach autorskich (oczywiście jako świadek cudzych występków) nie mogę nie zapytać: a co z prawami autorskimi do strony Pana Tomasza?

p.s. W razie problemów z joomlą chętnie pomogę.
Moja szwagierka pracuje w sądzie, ale Kurka i Kamińskiego nie zna.
Odpowiedz
Kurka wodna... Sad faktycznie może być problem... Proponuję pogadać z rodzinami autorów. Może udało by się z nimi spotkać 29 IX ? Może udzielili by jakiegoś upoważnienia do zarządzania zawartością serwisu... Mogli by też zapobiec zmianom na oryginalnej stronie.

--
Piotr
Odpowiedz
To czekam na hasło w sprawie odpalenia Joomli. Na prawach admina można zrobić kilka osób.  Oczywiście błogosławieństwo ze strony rodzin zmarłych autorów byłoby większą motywacją. A może "jedyny żyjący" by odczytał apel do niego na takiej stronie i odezwałby się?
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
(23.09.09, 11:16)Radek68 link napisał(a): ::
Edit: Za Joomlą przemawia możliwość łatwiejszej pracy zespołowej.
Tworzenie artykułu i jego publikacja jest po prostu zajęciem duzo prostszym niż w HTMLu, gdzie trzeba zmieniać menu na kazdej stronie, ręcznie to linkować itp. itd.

No bez przesady - php wystarczy i zadnego reedytowania menu na kolejnych stronach nie musisz robi.
include_once() z php zalatwi to za ciebie (jak iwiele innych powtarzalnych elementow).
Najciekawsze ze taki "prostacki" sposob sprawdzil sie w pracy wielodostepnej choc podpartej uzyciem svn.
Odpowiedz
Zgoda rodziny byla by konieczna aby uniknac klopotow.
Tylko... ze praktycznie nie mamy z nimi kontaktu i wszelkie
dzialania moga skonczyc sie tym ze ktos postanowi tworcow
nowej strony Sondy pognebic.
Niestety saludzie co takie cos zrobia tylko dla "przyjemnosci".
Odpowiedz
Chyba jednak coś poważnego stało się w firmie PAY Studio. Nie odpowiada adres www.pay.com.pl (ani tk.pl) Wie ktoś co jest grane?

--
Piotr
Odpowiedz
(06.10.09, 17:40)Piotr link napisał(a): Chyba jednak coś poważnego stało się w firmie PAY Studio. Nie odpowiada adres www.pay.com.pl (ani tk.pl) Wie ktoś co jest grane?

Już odpowiadałem... post ktoś wykasował. Marcin też pisał. Też ktoś wykasował...
>Sad
Odpowiedz
(06.10.09, 19:49)Radek68 link napisał(a): Już odpowiadałem... post ktoś wykasował. Marcin też pisał. Też ktoś wykasował...
>Sad

Potwierdzam, byl wpis o serwerach PayStudio i stronie tk.pl.
Na chwile obecna nadal brak odpowiedzi. Google zxachowalo kopie ze stanem na dziej 1.10 czyli wtdy jeszzce bylo ok.

Osobę odpowiedzialną za kasowanie postów proszę o kontkat - trzeba to przedyskutować - Radek68
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości