Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REGULAMIN DZIAŁU GIEŁDA
#1
Dział Giełda - przeczytaj zanim ogłosisz swą ofertę.

Dział Giełda służy sprzedaży, kupnie lub zamianie sprzętu astronomicznego lub związanego z astronomią. Dział ten reguluje kilka zasad, które wprowadziliśmy, by ułatwić Tobie znalezienie chętnej osoby do kupna/sprzedaży/zamiany oraz upewnić się, że opis jest zgodny z rzeczywistością.

1. W dziale 'giełda' oferty publikować mogą jedynie użytkownicy forum o statusie wyższym niż Newbie (czyli więcej niż 50 napisanych postów). W wyjątkowych przypadkach moderator działu (Crovv lub kanarkusmaximus) mogą opublikować ofertę w imieniu użytkownika ze statusem Newbie. W takiej sytuacji proszę o kontakt z moderatorem.

2. Opis powinien być jak najbardziej dokładny i zawierać zdjęcia oferowanego przedmiotu. Przez pojęcie dokładny rozumiemy także wymienienie wszystkich cech oferowanego przez Ciebie przedmiotu, łącznie z wadami i/lub uszkodzeniami (np zatarte powłoki na optyce, porysowana obudowa itp itp).
Zdjęcie przedmiotu (o rozmiarach mniejszych niż 700 pikseli szerokości) możesz wgrać do serwisu oferującego darmowy hosting zdjęć.

3. Cena przedmiotu musi być podana w ofercie - zarówno w przypadku, gdy chcesz kupić, jak i sprzedać przedmiot. Jeśli nie jesteś pewien ceny i jesteś gotów negocjować cenę - napisz o tym.

4. Akceptujemy linki do serwisów aukcyjnych, jeśli i tam wystawiłeś przedmiot do sprzedaży, oczywiście pod warunkiem, że ogłoszenie nie będzie jedynie tym linkiem. Cena zarówno w aukcji, jak i Twojej ofercie na tym forum powinna być dokładnie taka sama. Dopuszczalne są rabaty dla użytkowników tego forum. Nie dopuszczalna jest natomiast sytuacja, gdy cena w serwisie aukcyjnym jest niższa niż w Twojej ofercie na tym forum.

5. Moderatorzy i administratorzy forum rezerwują sobie prawo do skasowania lub zamknięcia (np do czasu wyjaśnienia) Twojej oferty bez wcześniejszego kontaktu z Tobą za pomocą PW.

6. Moderatorzy, administratorzy jak również i zwykli użytkownicy forum mają prawo wymagać od Ciebie bardziej dokładnego opisu, zadawać pytania oraz domagać się odpowiedzi. W kwestiach spornych moderator działu i/lub administrator ma ostateczne zdanie.

7. Niezastosowanie się do powyższego regulaminu może zaskutkować skasowaniem Twojej oferty bez podania przyczyny. W przypadku pytań i/lub niejasności prosimy o jak najszybszy kontakt z moderatorem działu.

8. Astro4u.net  nie ponosi odpowiedzialności prawnej  za sprzedawane urządzenia/sprzęt/produkty/książki  na giełdzie .
EOS 350D  18-55mm ,Jupiter 21M 4/200. I takie tam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości