Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kubek SONDA
No może być taka alternatywa że zamówi się kilka kubków w allegro bądź gdzieś indziej,
bo mój brat cioteczny godzi się na min. ok. 150 szt zrobione w sposób
wypalania (czytaj pierwsze posty)
i to tylko w formie cz/b. Wykonanie sitodruku do cz/b kalkomanii to ok. 200zł
dlatego się nie opłaca jemu przyjmować mniejszego zamówienia, chyba że zgodzicie
się zapłacić z 45zł za jeden kubek.
Dlatego alternatywą będzie zlecenie jakiejś firmie nadruk na kubkach, chyba nieco zmywalny i nie co droższy, od kalkomanii wypalanej.

W tym momęcie chciałbym podzielić kubek SONDA na dwie kategorie:
- kalkomania cz/b wypalana w piecu szt. 150, cena 12-15zł
- kalkomania cz/b lub kolorowa, drukowana, niezbyt trwała liczba sztuk dowolna, cena (chyba) od ok. 25zł
I od tej chwili będziemy opracowywać dwa rodzaje nadruku, niech wygra ładniejsza i bardziej symboliczna.
www.zsma.pl http://jand.webd.pl/met/ Bresser 70/700 SkyLux; BPC5 8x30
Odpowiedz
Oto link
http://www.allegro.pl/item128464090_foto_kubek_na_prezent_z_twoim_dowolnym_nadrukiem_.html
Pierwsze z wierzchu
To chyba rozsądna cena i propozycja gosć jest czysty od strony komentarzy
Są 2 sposoby:
1. Każdy zamawia dla siebie (no oczywiście musi raczej posiadać konto)
2. Zamawiam ja ( jesli są chętni - np nie posiadający konta na allegro) takie osoby proszę o kontakt na priv-a Wymaganai wstępne z mej strony w sumie tylko jedno osoba taka bedzie musiała wpłacić z góry na konto .

Drogi Michale gdzie znajdziesz 150 chętnych ? To forum obecnie zamyka się się grupą 20 osób może 30 jak narazie (niestety). Cena 25 PLN ? jak na allegro są po 15 -16 PLN  ?
Odpowiedz
No niczego sobie... proponuję wybrać jakiś rozsądny wzór i zaproponować gościowi żeby wystawił aukcję kubków "SONDA" założę się że pójdą jak woda (na początek oczywiście zrobi ich tyle żeby zaspokoić nasze potrzeby) a resztę upłynni sam...
Piotr

--
Piotr
Odpowiedz
(01.10.06, 09:35)Piotr link napisał(a): No niczego sobie... proponuję wybrać jakiś rozsądny wzór i zaproponować gościowi żeby wystawił aukcję kubków "SONDA" założę się że pójdą jak woda (na początek oczywiście zrobi ich tyle żeby zaspokoić nasze potrzeby) a resztę upłynni sam...
Piotr
Pomysł w zasadzie dobry, aby resztę upłynnił, toteż teraz trzeba składać
projekt wzoru szaty graficznej i chętnych zebrać,
zastanawiałem się do kiedy będziemy opracowywać Kubek SONDA, ale myślę że przed gwiazdką
trzeba zamówienie zamknąć.
Odpowiedz
No na taki kubek to i ja bym się chyba pisał. Wydaje się,ze skoro użyta może być cała powierzchnia kubka, to trzeba uważać na dwie sprawy.
Po pierwsze, aby nie przesadzić i nie upakować tam wszystkiego.
Po drugie, aby zdjęcia (pliki) były dobrej jakości.

Co do drugiego - może komuś uda się opracować logo SONDY (wiemy które, prawda?) w duzej rozdzielczości. Minimum 1600x1600. Wtedy można liczyć na dobrą jakość.
To co mam ja to w tej chwili to 97x97 pikseli a to zdecydowanie za mało. No chyba, zeby kubek był pokryty wieloma malutkimi znakami SONDY. W sumie też jakiś pomysł - biały kubek i czarne loga na całym kubku Smile

Odpowiedz
O twoim logo już myślałem aby je umieścić wewnątrz na dnie kubka.
Gość z allegro robi nadruk i w środku:
http://www.allegro.pl/item128464090_foto...kiem_.html

Pozdrawiam
Odpowiedz
Radek, a zaglądałeś kiedyś na ftp? bo już od dawna leży tam wektorowe logo... (sonda.eps) możesz z niego zrobić dowolnej wielkości nadruk... nawet na cały stadion... Smile zawsze będzie idealne... (katalog "koszulki")

Piotr

--
Piotr
Odpowiedz
To ja na ftp'a Piotra dorzuciłem jeszcze "pioneer_plaque.jpg". Nie jest on oczywiście wektorowy (jak to jpg Wink), ale najlepszy jaki udało mi się znaleźć w Internecie: 2891x2290x24BPP.

Odpowiedz
(01.10.06, 19:21)Piotr link napisał(a): Radek, a zaglądałeś kiedyś na ftp? bo już od dawna leży tam wektorowe logo... (sonda.eps) możesz z niego zrobić dowolnej wielkości nadruk... nawet na cały stadion... Smile zawsze będzie idealne... (katalog "koszulki")

Piotr

No tak, jest faktycznie. Nie zauważyłem wcześniej, bo w jakimś egzotycznym dla mnie formacie *.eps
Smile
Ale fajnie, że jest!
Pozdrawiam.
Odpowiedz
(01.10.06, 19:13)Michał.F link napisał(a): O twoim logo już myślałem aby je umieścić wewnątrz na dnie kubka.
Gość z allegro robi nadruk i w środku[...]
Pomysł dobry, ale akurat ten "Gość z allegro" nie umieszcza nadruków na dnie kubka.
Fajnie byłoby umieścić logo na dnie kubka wewnątrz, a zdjęcie plakietki z sondy Pioneer na zewnątrz kubka. Smile

Może ktoś ma pomysł jak skomponować graficznie i umieścić na kubku logo wraz ze zdjęciem plakietki?

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości