Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONDA - Galeria Multimedialna
Radek, mógłbyś to wrzucić na ftp ? nijak nie mogę ściągnąć...

Piotr

--
Piotr
Odpowiedz
Jasne! Zaraz zacznę "wrzucać". Ale to też chwilkę potrwa, gdyż upload mam niewielki, oj niewielki... Smile
Odpowiedz
Już jest - w katalogu Radek68.
Odpowiedz
Dzięki, niech ci Bozia w dzieciach wynagrodzi.
Myślę że będzie więcej chętnych do obejrzenia, więc podziękowania w imieniu całego kolektywu... Smile

Piotr

--
Piotr
Odpowiedz
Zxwill, dobra robota! Witamy na forum Smile

A propos fragmentu z filmu:
"[...]dwa lata odcinania kuponów od jednego udanego programu to jest trochę za długo, nawet jak na ulubieńca publiczności[...]"
nie rozumiem dokładnie tej aluzji do odcinania kuponów.

Odpowiedz
Witam!
  Radek68: Tak, to jedyna scena filmie z autorami "Sondy", widziałem cały film także ze względu na 'klimatyczne' plenery - wrocławski Dworzec Główny lat'80.

Drugim zdaje się interesującym filmem jest 'Tajemnica starego ogrodu' niestety na 'najpopularniejszym'
serwisie aukcjnym na razie go nie ma... znalazłem aukcje w archiwum i pozwoliłem sobie wystosować kilka słów
do użytkownika o loginie kmicic1717 :-).

No chyba, że wstąpimy do kina "BESKID" w Szczyrku na majową projekcję tego filmu z cyklu "Wakacyjna przygoda", jedynym problemem jest limit wiekowy nakreślony przez kino (Szkoła podstawowa klasy IV-V).  ;D

Pozdrawiam !

Odpowiedz
Ściągnąłem dziś z ftp, ale niestety z licznymi błędami  Sad
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz
(08.02.07, 20:26)tompyc link napisał(a):Ściągnąłem dziś z ftp, ale niestety z licznymi błędami  Sad

A to ciekawe...
Bo na FTP jest na 100% dobre. Proponuję jeszcze raz ściągnąć, na pewno podczas ściągania pojawiły się błędy.
Aby być pewnym ściągnąłem sam to co wysłałem: jest dobre.

Powodem błędów może być też brak dekodera w systemie - fragment z filmu jest zakodowany koderem XviD z dźwiękiem mp3.
Jeśli to ta druga ewentualność chętnie służę pomocą na odległość.
Odpowiedz
Obejrzałem ciekawe ...
A ci panowie za konsolą ? moze pan Tomasz ich poznaje ?
Odpowiedz
Chyba mam problem z kodekami, proszę o pomoc.
Uwolnić "Sondę" - otworzyć archiwa TVP
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości