Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagrywanie Sondy 2 (i nie tylko)
Znalazłem rozwiązanie problemu przycinania filmu w HD, a właściwie obejście problemu Wink ale za to skuteczne i postanowiłem się podzielić. Zmieniłem odtwarzacz na darmowy PotPlayer Zawiera już w sobie wszystko co potrzeba - nie trzeba szukać żadnych kodeków. Do wyboru wersje 32-, 64-bitowe, instalacyjne lub portable... 

--
Piotr
Odpowiedz
To ja będe sie starał zgrywać z TV Smile a jeden z nas niech to robi Smile z VOD
Odpowiedz
(24.03.16, 15:43)Piotr napisał(a): Znalazłem rozwiązanie problemu przycinania filmu w HD, a właściwie obejście problemu Wink ale za to skuteczne i postanowiłem się podzielić. Zmieniłem odtwarzacz na darmowy PotPlayer Zawiera już w sobie wszystko co potrzeba - nie trzeba szukać żadnych kodeków. Do wyboru wersje 32-, 64-bitowe, instalacyjne lub portable... 

Ja od bardzo dawna korzystam z VLC media playera, on również nie potrzebuje żadnych dodatkowych kodeków, czyta praktycznie wszystkie dostępne formaty i nie zdarzyło mi się, aby się przycinał nawet w 1080p na moim C2D.
Odpowiedz
No i zmodyfikowali VOD i teraz Sonda 2 jest w kawałeczkach. Do tego dodane są reklamy w środku Sondy 2. Wyraźnie daje się odczuć tę "dobrą zmianę" Smile . Całkowicie mnie to zniechęciło do oglądania Pana Rożka nawet na VOD.
Odpowiedz
Znam łatwiejszy i przyjemniejszy sposób na zapisywanie video z vod.tvp: instalujemy w Firefoxie wtyczkę Video DownloadHelper i wsio Smile Oczywiście żadnych kawałeczków nie będzie.
Odpowiedz
(11.08.16, 00:27)pinto napisał(a): Znam łatwiejszy i przyjemniejszy sposób na zapisywanie video z vod.tvp: instalujemy w Firefoxie wtyczkę Video DownloadHelper i wsio Smile Oczywiście żadnych kawałeczków nie będzie.

Nie używam Firefox,a, ale to może jest pretekst do tego, aby go zainstalować. Dobrze czasami zapisać jakieś video, ale Sonda 2 to na pewno nie będzie  Smile . 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości