Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły i refleksje po rozmowie na SKYPE
Ja sie postaram dopasować i się oczywiście piszę na takie spotkanie
Odpowiedz
Mieszkałem w Kalifornii/Nevadzie przez 2 lata. O ile po wylotach z Polski zawsze łatwo przestawiałem się na tamten czas (wystarczyły 2 noce) o tyle po powrotach zawsze miałem 2 tygodnie koszmarnych męczarni. To jest spore przesunięcie czasowe. Świetnie rozumiem problem mogąc przeżyć go na własnej skórze  Wink
A jeśli chodzi o spotkanie to gdzie miałoby się odbyć? Gdzieś fizycznie czy wirtualnie na Skype? Prosiłbym także w miarę możliwości aby nie był to listopad Smile Mam bardzo mało czasu w listopadzie - na początku konf. HERVEX w Rumunii, potem przygotowania do seminarium habilitacyjnego, a bardzo chciałbym pojawić się/uczestniczyć w tym spotkaniu!
Wiele zawdzięczam Sondzie - brak snu, marzenia i ciężką pracę nad ich realizacją.
Odpowiedz
Osfald "2 tygodnie koszmarnych męczarni" po powrocie ??? Niesamowicie dużo. U mnie to trwa 3 dni i w zasadzie jest ok.
Spotkanie na Skype. Inaczej to raczej niemożliwe. Mam nadzieję, że w październiku się uda. Dzięki za odzew!

Odpowiedz
Napisałem dziś do Radia Katowice prośbę o udostępnienie swojej audycji o "Sondzie" z 29 września, bo nie ma jej w publicznym radiowym archiwum.  Pisałem w imieniu nas wszystkich tu na forum, którzy chcą ocalić "Sondę" od zapomnienia.
Zobaczymy czy, i co, mi odpiszą.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
Na spotkanie przez Skype piszę się, to chyba oczywiste. Pora i termin prawie obojętne - mam tylko nadzieję, że to wszystko będzie mi pasowało.
Odpowiedz
Minął tydzień i redakcja mi nie odpisała  Sad.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
Pisze sie na spotkanie . Z czasem moge sie dopasowac (kwestia kilku kaw wiecej) ale musze znac szczegoly z wyprzedzeniem
Odpowiedz
Ja nie mam jeszcze odpowiedzi od Pana Bogdana.
Odpowiedz
(07.10.14, 06:14)maxbit (Marcin) link napisał(a):Panowie i co tam słychać w wybranych tematach ?
U mnie tam:
Udało mi się skontaktować z Panem Markiem Bilińskim choć połowicznie. Wysłałem Mu zapytanie czy występował w jakimś odcinku SONDY, tak potwierdził że w jednym odcinku występował. Jednak później kontakt się urwał. (zadałem pytanie czy pamięta w jakim to było odcinku lub kiedy).

Na forum Studia Nagrań  (link tutaj) jest wspomnienie o tym odcinku:

"Emitowany był chyba tylko raz.Wydaje mi się,że już po wydaniu"Ogrodu Krola..."W studiu miał jeden albo dwa syntezatory.Tłumaczył zasadę ich działania,jak generowane są barwy,jak je tworzyć.Zaprezentowano krótki filmik o wyładowaniach atmosferycznych,a Pan Marek "na żywca"tworzył ilustrację do tego co działo się na ekranie.Tyle pamietam z tego odcinka "Sondy".Było to dla mnie duże wydarzenie, gdyż w tamtych latach obejżenie czegokolwiek w tym temacie,w naszej telewizji-było prawie nie realne.Pozdrawiam."
Odpowiedz
Należy więc zapytać pana Bilińskiego czy nie ma tego nagrania w swoich zbiorach VHS, jak większość jego innych nagrań z jego okresu twórczości, które sam archiwizował na VHS lub jakichś innych nośnikach.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości