Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teleskop Sky-Watcher (Synta) 150mm/750mm
Sprzedam teleskop Sky Watcher(Synta) 150mm/750mm bardzo mało używany.
Stan prawie jak nowy. W zestawie statyw aluminiowy, montaż paralaktyczny EQ 3-2.
Ponadto w zestawie:
- lunetka biegunowa
- napęd elektryczny w 1 osi
- okular 28mm 2"
- okular Vixen NLV 5mm 1,25" z przejściówką (nowy okular - 565zł)
- piggyback do aparatu fotograficznego
Wartość całości w sklepie, nowej, przekracza 2000zł. Sam teleskop tylko z montażem i statywem w deltaoptical, kosztuje obecnie 1349zł.
Dostrzeżone wady:
- odpadły ze starości gumki z kółek do ustawiania ostrości(zdjęcie) - teleskop kupiłem jakieś 8 lat temu
- zgubiłem 1 śrubkę do umocowania lunetki biegunowej
- ślady zabrudzenia na lusterku wtórnym po nieumiejętnym pierwszym kontakcie z teleskopem, lustro główne bez zastrzeżeń.
- lustro główne może wymagać czyszczenia z kurzu(na oko wydaje się czyste) i kolimacji, nie wymaga nanoszenia powłoki odblaskowej.
Jestem gotów sprzedać też na części w razie niepowodzenia sprzedaży całości, więc jeśli macie oferty na poszczególne elementy zestawu, czekam na propozycje kupna z propozycją ceny za elementy.

Cena całości - 1600zł. - do małej negocjacji

[Obrazek: 7a5b1e1d38921631.jpg]

[Obrazek: 54c9896540f3eaf5.jpg]

[Obrazek: 8bb3481c1889a287.jpg]

[Obrazek: 5e41e077bdc5e8b2.jpg]

[Obrazek: 2c47e7adecec30fe.jpg]

[Obrazek: 35561abbe70e99c4.jpg]

[Obrazek: 42fedaad1e48cdb2.jpg]

[Obrazek: 2089c46260079b99.jpg]

[Obrazek: a97586f38718a21a.jpg]

Proszę o kontakt na mail lub poniższy numer telefonu(sms - nie zawsze jestem dostępny pod tym numerem)
[Obrazek: 290138a47f1ad1e7.jpg]
Odpowiedz
Przepraszam, że się wetnę w sprzedaż ale sprzedawany przez Ciebie montaż to EQ3 - starsza wersja
EQ3-2 wygląda tak:

Załączone pliki Miniatury

SW 150/750 EQ6 Pro SynScan,  EQ3-2 + Baader Scopos 30 mm 2"+ okulary z zestawu + zapał Wink
Odpowiedz
Wybacz, ale kupując, byłem święcie przekonany, że kupuję EQ 3-2 i osprzęt też kupowałem do tego i wszystko razem jakoś pasuje. Niestety, nie przypomnę sobie już, bo kupowałem to co najmniej 8 lat temu. A czym się on różni, poza kolorem, od tego przedstawionego przez Ciebie??? Nie mam żadnej tabliczki znamionowej, żeby stwierdzić, czy jest to EQ3, czy EQ3-2?
Odpowiedz
Jeśli ten montaż ma coś takiego jak na załączniku to to jest nietypowe siodłem pod wycofany już standard dovetaila. Będzie z nim problem z mocowaniem standardowych teleskopów z dovetailem typu Vixena bo w montażu brak jest siodełka typu Vixen. Reszta to już kosmetyka nakrętka mocująca pręt przeciwagi do montażu i tak jak wspomniałeś kolor.
A jeśli się mylę bo nie zbytnio widzę na zdjęciu to nie wiem co to za twór  :Smile

Załączone pliki Miniatury

SW 150/750 EQ6 Pro SynScan,  EQ3-2 + Baader Scopos 30 mm 2"+ okulary z zestawu + zapał Wink
Odpowiedz
Ciekawe. Głowica wygląda tak, jak na ostatnim zdjęciu. Ale kupując, kupowałem EQ3-2, w podpisie zamieściłem też EQ3-2, a było to dawno temu.

W każdym razie sprzedaję teleskop SkyWatcher z dodatkami + statyw z głowicą EQ3-2 lub EQ3. Teraz raczej tego nie rozstrzygnę. Zapraszam do obejrzenia zestawu - Warszawa Ursynów.
Odpowiedz
NOWA CENA - 1200ZŁ !!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości