Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Racibórz Brzezie tragiczny zakręt
Owszem, był wyciek... ale z pojazdów które się wtedy zderzyły. Jedyną przyczyną była nadmierna prędkość i nieznajomość trasy. Sad

--
Piotr
Odpowiedz
upsss :-[ przeoleiłem jak widzę...
Podobnie wyrzucający zakręt był na DK1 w Goczałkowicach, ale w zeszłym roku przy okazji robienia prac kanalizacyjnych zmieniono nachylenie jezdni na tym zakręcie i teraz pokonuje się go przyjemnie.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
Jeżdżę tamtędy dość często (wczoraj ostatni raz), ten zakręt w prawo dodatkowo z góry (jadąc od Rybnika) jest niebezpieczny, puszczając na luz można się nieźle rozpędzić. Wyprzedzanie na tym łuku nie jest łatwe.
Odpowiedz
Nie mogli tam w 89 postawić fotoradaru?
Moja szwagierka pracuje w sądzie, ale Kurka i Kamińskiego nie zna.
Odpowiedz
(02.03.13, 09:25)tom ash link napisał(a):Nie mogli tam w 89 postawić fotoradaru?

No właśnie, a dziś większość ludzi tak na nie psioczy. Okazuje się jednak, że są to przydatne urządzenia. A że ktoś zapłaci jakiś mandat? No w końcu nikt nie zmusza do łamania prawa.
Odpowiedz
A czy w 1989 roku były fotoradary?
Choć pamiętam, że mój ojciec dostał kiedyś pocztą zdjęcie swojej Syrenki z mandatem, były to jeszcze lata 70-te.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
W 10 minucie "Hazardu" z 1988 roku Kamiński pokazuje prospekt fotoradaru.
Moja szwagierka pracuje w sądzie, ale Kurka i Kamińskiego nie zna.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości